Boys Cross Country - Statistics

All Meets
  NAME LOCATION TIME
1. Asher Long (Sr), Covington Troy Twilight 15:26.00
2. Austin Hawkins (Sr), Bethel Miami County Championship 17:16.50
3. Preston King (Jr), Covington Troy Twilight 17:25.00
4. Kade Schweikhardt (So), Bethel Miami County Championship 17:29.90
5. Beck Wilson (Jr), Covington Piqua Under The Lights 17:43.00
6. Tanner Palsgrove (Jr), Covington Piqua Under The Lights 17:45.00
7. Andrew Crane (Sr), Miami East Troy Twilight 17:53.00
8. Gunner Weldy (So), Miami East Miami County Invitational 17:58.00
9. Bryce Schweikhardt (Sr), Bethel Miami County Championship 18:03.00
10. Chris Deaton (Jr), Covington Piqua Under The Lights 18:05.00
11. Patrick Firstenberger (So), Bethel Miami County Championship 18:13.30
12. Caleb Ryman (So), Covington Anna Invite 18:25.00
13. Calub Hembree (Jr), Covington Miami County Invitational 18:28.00
14. Landon Patel (So), Troy Christian District Finals, Cedarville 18:44.74
15. Reese Gipe (Jr), Miami East Miami County Invitational 18:45.00
16. Coleton Moore (Jr), Miami East Miami County Invitational 18:54.00
17. Caleb Richter (Sr), Miami East Troy Twilight 18:55.00
18. Landon Moran (Fr), Miami East Troy Twilight 19:04.00
19. Henry Skaggs (Fr), Covington Miami County Invitational 19:20.00
20. Kent Welborn (Fr), Covington Miami County Invitational 19:42.00
21. Landon Reynolds (Fr), Covington Miami County Invitational 20:18.00
22. Grant Blore (Sr), Covington Troy Twilight 20:20.00
23. Evan Moore (Fr), Covington Troy Twilight 20:24.00
24. Eddison Deaton (Fr), Covington Anna Invite 20:25.00
25. Tai McAdams (Fr), Miami East Miami County Invitational 20:35.00
26. Brock Gessner (So), Covington Troy Twilight 20:36.00
27. Landon Endsley (Sr), Bethel Miami County Championship 20:39.50
28. Noah Chaney (Jr), Covington Troy Twilight 20:59.00
29. Laban Kumenda (Jr), Bethel tecumseh invite 21:09.10
30. Luke Ernst-Carr (Fr), Troy Christian Miami County Championships 21:16.50
31. Wyatt Parker (Jr), Covington Anna Invite 21:17.00
32. Carter Leiss (So), Miami East Miami County Invitational 21:29.00
33. Connor McGuire (Sr), Bethel Miami County Championship 21:35.20
34. Avery Gooding (Jr), Covington Anna Invite 21:58.00
35. Hunter Barnes (Fr), Miami East Miami County Invitational 22:03.00
36. Zaq Steele (So), Covington Piqua Under The Lights 22:16.00
37. Caleb Wrobel (Jr), Bethel Eaton invite 22:29.90
38. Gavyn Mullins (Sr), Bethel Miami County Championship 22:36.50
39. Landon Beeman (Fr), Covington Piqua Under The Lights 22:43.00
40. Noah Oiler (Jr), Troy Christian District Finals, Cedarville 23:00.32
41. Clay Slone (Fr), Miami East Troy Twilight 23:03.00
42. Preston Duff (So), Miami East Troy Twilight 23:07.00
43. Henry Cantrell (Fr), Covington Troy Twilight 23:46.00
44. Austin Monnin (Sr), Covington SNL 23:50.00
45. Talon Pergram (Fr), Covington Miami County Invitational 24:37.00
46. Will Hand (So), Covington Anna Invite 24:56.00
47. Hayden Dennis (Sr), Miami East Miami County Invitational 29:14.00

Troy Fish and Game Club Troy Fish and Game Club Troy Fish and Game Club Littman Thomas Agency