|
NAME |
LOCATION |
TIME |
1. |
Elyza Long (Jr), Covington
|
Troy Twilight |
19:06.00 |
2. |
Johanna Welborn (Sr), Covington
|
Miami County Invitational |
19:34.00 |
3. |
Elizabeth Waltz (Fr), Troy Christian
|
Eaton Invite |
19:52.92 |
4. |
Maryn Gross (Sr), Miami East
|
Miami County Invitational |
21:04.00 |
5. |
Teagan Kress (So), Miami East
|
Troy Twilight |
21:33.00 |
6. |
Kassidy Turner (So), Covington
|
Piqua Under The Lights |
21:50.00 |
7. |
Addy Fine (So), Miami East
|
Miami County Invitational |
22:09.00 |
8. |
Natalie Sonnanstine (Fr), Bethel
|
Miami County Championship |
22:23.80 |
9. |
Lucy Welborn (Fr), Covington
|
Anna Invite |
22:56.00 |
10. |
Eva Fry (Sr), Bethel
|
tecumseh invite |
22:56.70 |
11. |
Rhylee Eichhorn (Jr), Miami East
|
Troy Twilight |
23:10.00 |
12. |
Gwen Harris (Sr), Troy Christian
|
District Finals, Cedarville |
23:15.99 |
13. |
Delaney Murphy (So), Covington
|
SNL |
23:31.00 |
14. |
Ella White (Sr), Covington
|
SNL |
23:50.00 |
15. |
Lila Echemann (Jr), Troy Christian
|
Miami County Championships |
24:01.80 |
16. |
Bella Welch (So), Covington
|
Miami County Invitational |
24:09.00 |
17. |
Makayla Vanderhorst (Jr), Covington
|
Miami County Invitational |
24:41.00 |
18. |
Serenity Weaver (Fr), Covington
|
Anna Invite |
24:49.00 |
19. |
Isabella Bobillo (Fr), Miami East
|
Miami County Invitational |
24:51.00 |
20. |
Annaliese Erdahl (Jr), Troy Christian
|
District Finals, Cedarville |
24:51.78 |
21. |
Annie Twiss (Sr), Troy Christian
|
Miami County Championships |
25:01.00 |
22. |
Myah Romer (Fr), Troy Christian
|
Anna Rocket Invite |
25:07.74 |
23. |
Norah Rocke (Jr), Troy Christian
|
District Finals, Cedarville |
25:12.20 |
24. |
Lillian King (Fr), Covington
|
Troy Twilight |
25:46.00 |
25. |
Kylie Brown (Jr), Covington
|
Piqua Under The Lights |
26:38.00 |
26. |
Anna Lee (So), Troy Christian
|
District Finals, Cedarville |
27:39.73 |
27. |
Grayce Goodin (Jr), Miami East
|
Miami County Invitational |
28:43.00 |
28. |
Keira Mallett (So), Bethel
|
tecumseh invite |
29:33.10 |
29. |
Audrey Tobe (Sr), Covington
|
Miami County Invitational |
29:49.00 |
30. |
Emma Leighner (Sr), Troy Christian
|
TRC Championship |
29:59.40 |
31. |
Olivia Steinke-Ellis (So), Bethel
|
tecumseh invite |
35:49.10 |
32. |
Jewell Tyler (Sr), Bethel
|
Tiffin Carnival |
36:15.10 |